Aplikacje mobilne

Tworzymy aplikacje biznesowe dla firm oraz środowisk naukowych.

E-dokumentacja a aplikacje mobilne

Innowacyjny system do prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej powinien być dostępny także w formie aplikacji mobilnych. Dzięki temu, lekarz zyska możliwość dostępu do zasobów systemu w każdym momencie i w dowolnym miejscu. W zdecydowany sposób ułatwi to pracę lekarzy, a tym samym ułatwi im dostęp tak do kart pacjentów w wersji elektronicznej, jak i da szansę na bieżący podgląd grafiku pracy.

Na co pozwalają aplikacje mobilne?

Warto zadbać o to, aby program do gabinetu lekarskiego, był dostępny w takich systemach, jak iOS/Apple i Android. Dzięki temu będzie możliwe pełne i skuteczne wykorzystanie funkcjonalności systemu. Aplikacje mobilnej pozwalają na:

  • wprowadzanie danych;
  • podgląd dotychczas zgromadzonych informacji o pacjentach;
  • korzystanie z zasobów systemu w dowolnym miejscu;
  • pełne wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań w służbie zdrowia.

 

Dlaczego warto korzystać z aplikacji mobilnej?

Aplikacje mobilne to przede wszystkim wygoda korzystania z zebranych danych. Ponadto warto zauważyć, że wprowadzane dane będą bezpieczne, zaś te, z których się korzysta:

  • są kompletne i czytelne;
  • opierają się na danych, które zostały zgromadzone w odpowiedzi na przyjęty standard;
  • są łatwe do udostępniania innym lekarzom w razie konieczności.

Zalety te są o tyle ważne, gdyż są podstawą leczenia. Dzięki zaznajomieniu się z zgromadzonymi informacjami, lekarz np. nie zastosuje ponownie terapii, która nie dała pozytywnych efektów, a dzięki dostępowi do kompletnych i czytelnych danych ma szansę na lepsze zrozumienia problemu pacjenta.

 

Jakie są największe zalety e-dokumentacji?

Wydaje się, że do dwóch największych zalet elektronicznej dokumentacji medycznej, zalicza się kompletność i czytelność danych oraz umożliwienie dostępu do zasobów systemu w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie. Aplikacje mobilnej umożliwiają korzystanie z systemu z wykorzystaniem telefonu, co w znaczy sposób ułatwia korzystanie z danych w dowolnym miejscu.

 

E-dokumentacja stworzona dla lekarzy

Dzięki elektronicznej dokumentacji medycznej i programom do gabinetów lekarskich można zapomnieć o chaotycznych kartotekach pacjentów oraz utrudnionym dostępie do nich. Aplikacje mobilne nie tylko eliminują wszystkie trudności związane z korzystaniem z danych na temat choroby i zdrowia pacjenta, ale także ułatwiają i uskuteczniają pracę lekarzy bez względu na miejsce i porę wykonywania pracy.

Tagi

aplikacje mobilne aplikacje medyczne elektroniczna dokumentacja medyczna aplikacja dla lekarzy aplikacje do gabinetu e-dokumentacja dokumentacja medyczna