Aplikacje mobilne

Tworzymy aplikacje biznesowe dla firm oraz środowisk naukowych.

Aplikacja dla lekarzy – pierwsze logowanie

Rozpoczęcie pracy z programem do obsługi Elektronicznej Dokumentacji Medycznej  odbywa się w III etapach. Pierwszym z nich jest wejście na stronę internetową medfile.pl i założenie w 100% darmowego konta. Kolejny etap to jego prawidłowa aktywacja przez odebranie maila z linkiem aktywacyjnym. Ostatnim przed rozpoczęciem pracy z programem jest prawidłowe wprowadzenie ustawień i pierwsze zalogowanie do systemu wraz z uruchomieniem aplikacji. Po tym łatwym wstępie do pracy z programem, można rozpocząć działanie w Medfile® EDM.

 

Pierwsze ustawienia
Lekarz lub inny specjalista rozpoczynający pracę w aplikacji dla lekarzy ustawia na początku rodzaj karty wizyty, na której będzie pracował na co dzień, podczas wizyt pacjentów. Do wyboru są: „Karta domyślnej wizyty lekarskiej”, „Karta fizjoterapeutyczna”, „Karta dentystyczna” oraz „Karta ginekologiczna”.  Istotnym udogodnieniem jest to, że aplikacja dla lekarzy umożliwia stworzenie własnej karty wizyty, dostosowanej do własnego trybu pracy w gabinecie lekarskim. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie dla specjalistów z wąskich dziedzin medycyny, którzy wymagają specjalnych kart z oznaczeniami, skalami, grafikami, a nawet koniecznością wprowadzenia rysunków.
 

Za pomocą ustawień preferencji, aplikacja dla lekarzy daje możliwość wyznaczenia przewidywanego czasu wizyty w swoim gabinecie, a także koloru w kalendarzu, jaki będzie widniał ogólnym widoku całego grafiku placówki medycznej. Funkcja „Rola w aplikacji” to możliwość nadania określonych uprawnień w programie. W programie Medfile® można wybierać spośród wielu dostępnych ról użytkowników programu, m.in.: administratora, recepcję, technika, specjalistę, fizjoterapeutę, ginekologa oraz nadać własną nazwę roli dla użytkownika programu np. chirurg szczękowy.

 

Zatwierdzanie zmian i pierwsze logowanie
Wprowadzając zmiany do ustawień Medfile®, należy pamiętać o tym, że każdą modyfikację trzeba zatwierdzić. Aplikacja dla lekarzy wyświetla komunikaty z zapytaniem, czy zaakceptować wprowadzone zmiany. Poprawne ich wprowadzenie sprawi, że automatycznie specjalista zaloguje się do systemu Medfile® EDM i będzie mógł korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji.

Tagi

elektroniczna dokumentacja medyczna aplikacja dla lekarzy Medfile EDM program do gabinetu aplikacja dla gabinetu aplikacja mobilna rejestracja online